Výhody programu Toyota Prověřené vozy.

Benefity

Toyota Prověřené vozy

Z nejlepších nových vozů se stávají ty nejlepší ojeté vozy.

Legendární kvalita značky Toyota pramení z naší filozofie neustálého zlepšování. Všechna vozidla navrhujeme s mimořádným důrazem na každý detail. Zákazníci, kteří se rozhodli pro Toyotu, se tak mohou vždy spolehnout na to, že cestují automobilem, který dokáže nabídnout pocit bezpečí a uživatelský komfort po mnoho dlouhých let.

Aby vlastnictví vozu Toyota bylo skutečně zážitkem, připravili jsme pro Vás celoevropský program certifikovaných vozů Toyota Prověřené vozy. Do programu automaticky řadíme vozy za těchto podmínek:

  • Vůz se nachází ve výborném technickém i estetickém stavu
  • Vůz má jasně doložitelnou historii nájezdu a servisu
  • Vůz je mladší 8 let
  • Kilometrový průběh vozu nepřekračuje 160 000 km

Ověřená historie

Nekupujte zajíce v pytli. Každý vůz z programu Toyota Prověřené vozy má doložitelný původ a servisní historii. Vozy mají také jasně doložitelný kilometrový proběh.

Výhodné financování

Toyota Financial Services nabízí flexibilní finanční produkty, které umožňují pořídit si vůz i při nízkých vstupních nákladech. Podívejte se detailně na možnosti financování a pojištění Vašeho vozu na stránce „Financování“.

Technické zázemí Toyota

Vozy z programu Toyota Prověřené vozy lze pořídit pouze u autorizovaných partnerů Toyota. Všichni prodejci mají k dispozici profesionální technické zázemí a proškolené mechaniky. Můžete si tedy být jistí, že o Váš vůz se budou starat profesionálové. V případě pravidelné údržby a oprav můžete navíc využít výhodného servisu Toyota 3+.

Kompletní prohlídka vozu

Vozy z programu Toyota Prověřené vozy splňují ty nejpřísnější standardy z technického i optického hlediska. Naši proškolení mechanici Váš vůz pečlivě zkontrolují a postarají se o to, aby nejen vypadal, ale i fungoval jako nový. Tato prohlídka se skládá z více jak 100 úkonů, abyste si mohli být 100% jisti, že kupujete kvalitní a bezpečný vůz, se kterým můžete bez starostí vyrazit na cestu. V certifikovaném ojetém voze se budete cítit, jak v novém.