Benefity

Benefity

Výhody programu Toyota Prověřené vozy.

Z nejlepších nových vozů se stávají ty nejlepší ojeté vozy.

Legendární kvalita značky Toyota pramení z naší filozofie neustálého zlepšování. Všechna vozidla navrhujeme s mimořádným důrazem na každý detail. Zákazníci, kteří se rozhodli pro Toyotu, se tak mohou vždy spolehnout na to, že cestují automobilem, který dokáže nabídnout pocit bezpečí a uživatelský komfort po mnoho dlouhých let.

Aby vlastnictví vozu Toyota bylo skutečně zážitkem, připravili jsme pro Vás celoevropský program certifikovaných vozů Toyota Prověřené vozy. Do programu automaticky řadíme vozy za těchto podmínek:

 • Vůz se nachází ve výborném technickém i estetickém stavu
 • Vůz je mladší 10 let
 • Kilometrový průběh vozu nepřekračuje 185 000 km

12měsíční prodloužená záruka

Na všechny vozy z programu Toyota Prověřené vozy se bez rozdílu vztahuje 12měsíční prodloužená záruka přímo od výrobce, do 10 let stáří vozu od první registrace a do 185 000 najetých kilometrů, podle toho, co nastane dříve. Záruka se spouští s datem předání ojetého vozu a zaniká po uplynutí 12 měsíců bez omezení nájezdu kilometrů.

Každému zákazníkovi je garantována jistota, že následujících 12 měsíců od dne zakoupení vozu může jezdit bez starostí. Kompletní výčet krytí záruky naleznete v záruční knížce.

ZÁRUČNÍ KNÍŽKA

12měsíční silniční asistence

Součástí programu Toyota Extracare jsou komplexní bezplatné silniční asistenční služby Toyota Eurocare.

Eurocare využijete v případě:

 • poruchy
 • nehody
 • problému s palivem
 • vybití akumulátoru
 • defektu pneumatiky
 • ztráty klíčů či uzamčení klíčů ve vozidle
 • krádeže vozu
 • dalších potíží s vaším vozem

Kontakt Eurocare

Silniční asistenční služba Toyota vám vyjíždí poskytnout pomoc zdarma 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce

V České republice volejte: 800 101 007
V zahraničí volejte: +420 221 586 626

Věděli jste, že když přijedete se svým ojetým vozem na pravidelnou údržbu do autorizovaného servisu Toyota, zdarma Vám aktivujeme/prodloužíme služby silniční asistence na 12 měsíců bez omezení kilometrů?

Ověřená historie

Nekupujte zajíce v pytli. Každý vůz z programu Toyota Prověřené vozy má doložitelný původ a servisní historii. Vozy mají také jasně doložitelný kilometrový proběh.

Výhodné financování

Toyota Financial Services nabízí flexibilní finanční produkty, které umožňují pořídit si vůz i při nízkých vstupních nákladech. Podívejte se detailně na možnosti financování a pojištění Vašeho vozu na stránce „Financování“.

Technické zázemí Toyota

Vozy z programu Toyota Prověřené vozy lze pořídit pouze u autorizovaných partnerů Toyota. Všichni prodejci mají k dispozici profesionální technické zázemí a proškolené mechaniky. Můžete si tedy být jistí, že o Váš vůz se budou starat profesionálové. V případě pravidelné údržby a oprav můžete navíc využít výhodného servisu Toyota 3+.

Kompletní prohlídka vozu

Vozy z programu Toyota Prověřené vozy splňují ty nejpřísnější standardy z technického i optického hlediska. Naši proškolení mechanici Váš vůz pečlivě zkontrolují a postarají se o to, aby nejen vypadal, ale i fungoval jako nový. Tato prohlídka se skládá z více jak 100 úkonů, abyste si mohli být 100% jisti, že kupujete kvalitní a bezpečný vůz, se kterým můžete bez starostí vyrazit na cestu. V certifikovaném ojetém voze se budete cítit, jak v novém.